Dziś ostatnie wydanie programu śniadaniowego TVP1, Dzień dobry, Polsko. Nie pomógł mu ani oryginalny tytuł (zbieżność z Good Morning Britain i Good Morning America była czysto przypadkowa), ani ambitna tematyka, której najlepszym podsumowaniem mogła być kura defekująca na ekranie. Mimo kilku zmian formuły i prowadzących, nie udało się przyciągnąć widzów, którym najwyraźniej wystarczą tylko dwie duże śniadaniówki, Dzień dobry TVN i Pytanie na śniadanie.

Na pożegnanie trzy programy, w których zdarzyło mi się w DDP gościć (nie jedyne, inne można zobaczyć m.in. tutaj i tutaj). W pierwszym opowiadam, jak gwiazdy i ludzie majętni używają pieniędzy (przede wszystkim je wydając) w celu budowania wizerunku – i po co to robią:

Drugi program, w którym wraz ze mną gościła Aldona Orman, dotyczył tego, jak promować wśród Polaków pomaganie i udział w akcjach charytatywnych:

W trzecim programie zajmowałem się współczesnymi relacjami sąsiedzkimi w Polsce:

W wolnej chwili zapraszam do oglądania!

5
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
NikolaEla - themomentsbyela.plochBLOGBetiAnkita Bardhan Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Ankita Bardhan
Gość

That’s so amazing!
Hope you have an amazing weekend! 🙂
xx
Ankita
http://realgirltalks.com/2018/02/12/look-chic-sweatshirt-valentines-day-outfit-look/

Beti
Gość

Z chęcią pooglądam 🙂

ochBLOG
Gość

Nawet nie słyszałem o tym programie. Podejrzewam, że większość ludzi omija stacje TVP z racji na to, że jest to stacja “partyjna”. Pozdrawiam

Ela - themomentsbyela.pl
Gość

Z chęcią obejrzę programy w których wystąpiłeś. O programie Dzień Dobry Polsko nie słyszałam, przyznam szczerze, że mało oglądałam telewizję, ale zapowiedzi tego programu też nigdy nie spotkałam.

Nikola
Gość

Gratuluję występu! Na telewizję co prawda nie mam czasu, ale czasem uda mi się oglądnąć właśnie “Dzień dobry Polsko” lub “Pytanie na śniadanie”, zawsze poruszane są ciekawe tematu 😉