Pożegnanie “Dzień dobry, Polsko”

Dziś ostatnie wydanie programu śniadaniowego TVP1, Dzień dobry, Polsko. Nie pomógł mu ani oryginalny tytuł (zbieżność z Good Morning Britain i Good Morning America była czysto przypadkowa), ani ambitna tematyka, której najlepszym podsumowaniem mogła być kura defekująca na ekranie. Mimo kilku zmian formuły i prowadzących, nie udało się przyciągnąć widzów, którym najwyraźniej wystarczą tylko dwie duże śniadaniówki, Dzień dobry TVN i Pytanie na śniadanie.

Na pożegnanie trzy programy, w których zdarzyło mi się w DDP gościć (nie jedyne, inne można zobaczyć m.in. tutaj i tutaj). W pierwszym opowiadam, jak gwiazdy i ludzie majętni używają pieniędzy (przede wszystkim je wydając) w celu budowania wizerunku – i po co to robią:

Drugi program, w którym wraz ze mną gościła Aldona Orman, dotyczył tego, jak promować wśród Polaków pomaganie i udział w akcjach charytatywnych:

W trzecim programie zajmowałem się współczesnymi relacjami sąsiedzkimi w Polsce:

W wolnej chwili zapraszam do oglądania!

Leave a Reply

3 komentarzy do "Pożegnanie “Dzień dobry, Polsko”"

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Ankita Bardhan
Gość

That’s so amazing!
Hope you have an amazing weekend! 🙂
xx
Ankita
http://realgirltalks.com/2018/02/12/look-chic-sweatshirt-valentines-day-outfit-look/

Beti
Gość

Z chęcią pooglądam 🙂

ochBLOG
Gość

Nawet nie słyszałem o tym programie. Podejrzewam, że większość ludzi omija stacje TVP z racji na to, że jest to stacja “partyjna”. Pozdrawiam