Michał Paracki prowadzi bieżącą obsługę biurowo-administracyjną firmy. Jednocześnie jest trenerem biznesu, specjalizującym się w szkoleniach z zakresu obsługi klienta i komunikacji międzykulturowej. Prowadzi własną firmę mOffice, zajmującą się outsourcingiem administracyjno-biurowym. Poza tym załatwia na bieżąco wszystkie sprawy, których Tomek nie może zrobić z uwagi na obłożenie zajęciami.

Michał posiada doświadczenie z zakresu bezpośrednich technik sprzedaży, obsługi klienta w administracji publicznej, organizacji spotkań motywacyjnych, konferencji i moderowania spotkań. Dodatkowym atutem Michała jako trenera jest praktyczne doświadczenie w pracy z klientem w finansach (doradztwo finansowe) i administracji.

Jest absolwentem stosunków międzynarodowych z zakresu komunikacji międzykulturowej, ukończył również podyplomowe studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwesytecie Gdańskim z zakresu Biznesu i Technologii Ekologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w ING Usługi Finansowe (w zakresie doradztwa finansowego) i w Starostwie Powiatowym w Kartuzach (zakres: obsługa klienta). W swoim dorboku ma również współpracę medialną (praktyki dziennikarskie w TVP oraz Radiu Gdańsk).