Wprowadzenie zakazu handlu w niedzielę wzbudza wielkie emocje. Jakie najważniejsze argumenty stoją za tym pomysłem i jakie go negują:

 

Czy warto brać ślub i dlaczego Polsacy coraz rzadziej decydują się na zawarcie związków małżeńskich? Na te i inne pytania staraliśmy się znaleźć odpowiedź w programie “Kawa czy herbata”:

 

Stres i emocje biegania po zatłoczonych sklepach w okresie przedbożonarodzeniowym: jak je wykorzystują sklepy i sprzedawcy? Co powinien robić klient, by się przed tym bronić?

 

W studiu “Kawy czy Herbaty” dyskutowaliśmy o legalizacji związków partnerskich z Ewą Kuryło, Piotrem Pręgowskim oraz Piotrem Dudą:

 

Rozmowa o aferze Amber Gold, naiwności i chęci wzbogacenia się Polaków, o tym dyskutowaliśmy w programie “Kawa czy herbata”.

 

Mieszkańcy dużych miast mają coraz mniej czasu – dlaczego? Rozmowa, o tym jak zwolnić w życiu w programie “Kawa czy herbata”:

 

Jakie powinny być homilie, aby zainteresowały wiernych? Jak budować pozytywny wizerunek Kościoła?

 

Czy altruistyczna potrzeba kąsania bliźniego to narodowa cecha Polaków?. Dyskutować, ile w tym prawdy, przyszło mi dziś w “Kawia czy herbata”… z Norbim:

 

O roli mężczyzny we współczesnym świecie rozmawiałem w programie “Między niebem a ziemią”:

 

W dzisiejszym odcinku pochylamy się nad tematem cierpienia. Jaki jest jego sens, co nam daje i jak na nas wpływa?

 

Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwymi ludźmi? Jak cieszyć się z małych rzeczy?

 

O uczciwości w sporcie rozmawialiśmy w programie “Między niebem a ziemią”:

 

Jak walczyć z nieuczciwymi firmami? Czy wykorzystanie nowych środków komunikacji jest w stanie pomóc nam w walce o prawa konsumenta?

 

O konsekwencjach narastającej agresji w języku politycznym rozmawiałem w studiu “Między niebem a ziemią” wraz z prof. Jerzy Bralczykiem:

 

Co zrobić by wstać wyspanym? O śnie i nieprzyjemnym dla wszystkich wstawaniu dyskutujemy w “Kawie czy herbacie”:

 

Czy można nauczyć się bezinteresownego dzielenia z potrzebującymi? Rozmowa o altruizmie w społeczeństwie w programie “Między niebem a ziemią”:

 

Jak przeżyć pechowy “Piątek 13-ego” oraz o innych polskich zabobonach rozmawiałem w programie “Kawa czy herbata”:

 

Tragedie wywołują w nas wiele skrajnych emocji. W jaki sposób sobie z nimi radzić, o tym rozmawiałem w programie “Kawa czy herbata”:

 

Dyskusja o satyrze na polityków w Internecie w programie “Kawa czy herbata”:

 

O kolorowych ptakach na ulicach polskich miast dyskutowaliśmy w programie “Kawa czy herbata”:

 

Co wpływa na jakość naszego życia? Miłość, praca czy duże pieniądze …