Tomasz ŁysakowskiTomasz Łysakowski – trener biznesu w zakresie technik sprzedaży i motywowania podwładnych, ekspert ds. tworzenia i wdrażania systemów motywacyjnych. Założyciel i właściciel TRAININGS.PL, jako trener zewnętrzny współpracuje również z Centrum Edukacji Medialnej Polskiego Radia oraz firmami szkoleniowymi TALO Group i Akademia Biznesu MDDP. Komentator z zakresu psychologii i marketingu w mediach ogólnopolskich, w wolnych chwilach prowadzi wideobloga MAJSTER COACH.

Na co dzień pracuje przede wszystkim z firmami prywatnymi. Z zakresu technik sprzedaży i obsługi klienta szkolił m.in. konsultantów ds. komunikacji z klientem (Benefit System, Societe Generale, Nord Partner), handlowców, sprzedawców i przedstawicieli handlowych (MAKRO Cash and Carry, Total, Bałtykgaz, Turbo-Tec, API) oraz konsultantów nieruchomości na rynku pierwotnym (SGI S.A., Sawa Apartments, NAPOLLO, IgherHome, Mota-Engil Central Europe, DOMBUD S.A., Arkop, Real Development Group) i wtórnym (WGN Nieruchomości, Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Konsultantów Rynku Nieruchomości, B12, Nowak Estate). W obszarze trudnych sytuacji komunikacyjnych trenował kontrolerów Najwyższej Izby Kontroli oraz pracowników obsługi klienta ZUS i NFZ. Na polu wystąpień publicznych, prezentacji i pracy z kamerą szkolił managerów KIA i Grupy LOTOS, pracowników działów PR Mazda Motor Logistics Europe oraz inżynierów i konsultantów Siemens Industry Software. Jako doradca ds. wizerunku i komunikacji zajmuje się m.in. opieką medialną oraz coachingiem komunikacyjnym sprzedawców, managerów, polityków i osób publicznych.

Szlify wykładowcy zdobywał w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego (2003-2006) oraz na Uniwersytecie SWPS (2003-2008). W latach 2007-2008 był polskim koordynatorem w międzynarodowym projekcie badawczym EU Kids Online, realizowanym pod auspicjami London School of Economics and Political Science. Od 2006 r. ekspert z zakresu psychologii społecznej, marketingu i komunikacji w programach Telewizji Polskiej, od czasu do czasu do usłyszenia także na antenie Jedynki Polskiego Radia i innych rozgłośni.

W wolnych chwilach pasjonat dobrej książki, podróży i siłowni.