Niewiele osób wie, że oprócz marnych 25 posłów, PSL do koalicji z PiS wnieść może również olbrzymie zasoby niepospolitej kreatywności. Dobitnie dowodzi tego genialny w swej prostocie pomysł na to, jak ograniczyć zaciekłe ataki mediów prywatnych na władze, wyjawiony “Gazecie Wyborczej” przez anonimowego członka kierownictwa partii Pawlaka:

– Zgadzam się – kontynuuje PSL-owiec – że w programach informacyjnych polityka jest często sprowadzana do karykatury. Ale nie z powodu służb specjalnych, tylko reklam. To one wymuszają walkę o oglądalność i “podkręcanie” informacji. Zamiast iść z mediami na wojnę, trzeba doprowadzić do zakazu emisji reklam między godz. 19 a 20.

Cóż rzec, chłopski spryt jest jednak nie do przebicia. Zwłaszcza że jeśli media będą chciały tu ominąć prawo, przesuwając programy informacyjne na inne godziny, zawsze można przywalić im całkowity zakaz emisji reklam. Wtedy już się nie podniosą.

11
Leave a Reply

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
cialis softazraelkWalpurgco_to_identyfikatorczescjacek Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
daavid
Gość
daavid

Nic z tego nie rozumiem więc chyba ja żyję w innym świecie, albo “oni” (dychotomiczny podział “oni-my ” powrócił na dobre)

lalamidoroz
Gość
lalamidoroz

Nie takich rzeczy zakazywali gdy pod marką ZSL współrzadzili z PZPR-em. Przy okazji widać, że PSL ani na jotę nie lepszy od Samoobrony.

martinez
Gość

Wybiórcza donosi, że Lepper (a jeśli Lepper, to i cała SO) chce jednak wrócić grzecznie do koalicji…

Tomasz
Użytkownik

Martinez, to fakt.
A w takim wypadku nawet najlepsze pomysły ludowcom nie pomogą 😉

Tylko czy Jarosław Andrzejowi wybaczy?

czescjacek
Gość
czescjacek

chlip, a taką już miałem nadzieję że wszystko ch… strzeli

co_to_identyfikator
Gość
co_to_identyfikator

… a myslałem że nikogo głupszego od galby być nie może a tu proszę………..

Walpurg
Gość
Walpurg

To ja bym proponowął wprowadzić całkowity zakaz pokazywania polityków w godz. 20-24 W końcu zmęczony człowiek po pracy ma prawo do odpoczynku 😉

Tomasz
Użytkownik

Walp, ja myślę, że z tego zakazu to by nam się politycy niesamowicie ucieszyli 😉 Zwłaszcza po wyborach, gdy nie trzeba juz zabiegać o głosy, byłby on im zapewne niezwykle na rękę…

azraelk
Gość

Jaki umysł – taki pomysł…

lalamidoroz
Gość
lalamidoroz

Piękna gra słów 😉

trackback

cialis soft

news