Chcesz wiedzieć, o co chodzi w polityce i dlaczego jej główni aktorzy i tak Cię wyrolują, bez względu na to, na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach? Zastanawiasz się, po co się w Polsce robi się wybory w sytuacji, gdy cztery najważniejsze partie niemal w ogóle nie różnią się programowo, a większość pozostałych robi co może, by się do nich upodobnić? Chcesz wiedzieć, jak będzie wyglądała ta kampania, i dlaczego absolutnie nie zmieni sposobu uprawiania polityki w Polsce? Zapraszam do wysłuchania Wieczoru Radia TOK FM, w którym na powyższe pytania starałem się odpowiedzieć Cezaremu Łasiczce:

0 0 votes
Article Rating
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
11 lat temu

internauci, którzy nie zawsze mają czas żeby TOK-u (TOKu?) słuchać, standardowo dziękują i proszą o więcej, pozdrawiam serdecznie

Roberto
10 lat temu

Dzieło i twórczość Aleksandra Ściosa zasługują na odrębną, solidną anliazę. Niezależnie od tego, czy to się komuś podoba, czy nie – Ścios jest solidnym autorem. I zdaje sobie sprawę z mechanizmów, dzięki którym autor (pisarz, publicysta, polityk) może kształtować opinię i uzyskiwać władzę nad innymi. Ja się trochę boję takich graczy.