Święto dziś, więc będzie TOK FM. Z pewnym opóźnieniem udało mi się wygrzebać rozmowę, jaką odbyłem u Cezarego Łasiczki – w zamierzchłych czasach, bo z 1 maja. Temat: kiepskie zarządzanie remontami w Warszawie i coraz większe problemy polityków (nie tylko krajów euro) z kreacją pustego pieniądza. Do słuchania zapraszam zwłaszcza zwolenników miłościwie nam rządzącej koalicji oraz czterech największych partii opozycyjnych:


15 sierpnia to inne święto, bardziej wakacyjne – a w te wakacje dominują w mediach tematy związane z rodziną. Niekoniecznie Świętą: mamie Madzi, synowi Donalda i wszystkim krewnym znanych i nieznanych polityków PSL-u do ideału daleko. Niemniej temat nośny, więc dziś po 12:00 u Cezarego Łasiczki (TOK FM) dyskutować będę o starszym i młodszym Tusku, oraz tym, co dla ich wizerunku wyniknie z pomysłowej imprezy małżonków Plichtów.

Tych, którym w głowie tematy lżejsze niż polityka, nepotyzm, korupcja, pranie brudnych pieniędzy i rozkład aparatu sprawiedliwości, zapraszam tymczasem do przełączenia na 4 Program Polskiego Radia w okolicach 13:15. Rozmowa będzie poświęcona ewolucji naszych związków z innymi ludźmi w dobie Facebooka, internetu w komórkach i coraz popularniejszych tabletów. Szanse, że zejdzie na sprawy rodzinne, równe niemal zeru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *