Co sprawia, że marzymy? Czy marzenia są zawsze dobre? Co odróżnia racjonalny cel życiowy od niespełnialnej fantazji? Jak zrealizować swoje najskrytsze pragnienia? Czy można motywować się do rzeczy, na które brakuje nam energii? To pytania, które rzadko sobie stawiamy zagonieni życiem – a przecież od odpowiedzi na nie zależy m.in. nasza samorealizacja. Oraz to, czy w życiu będziemy usatysfakcjonowani i szczęśliwi, czy sfrustrowani i depresyjni.

I to właśnie naszej drodze do samorealizacji oraz popychającym nas na niej marzeniom, celom, planom i motywacjom była poświęcona ostatnia “Noc z Jedynką”, do której Joanna Ficińska zaprosiła – oprócz mnie – autorkę i scenarzystkę Małgorzatę Sobieszczańską oraz byłą dziennikarkę i prezenterkę – a dziś trenerkę – Iwonę Radziszewską. Rozmowa (jeśli odliczyć muzykę, serwisy newsowe i reklamy) trwała bite trzy godziny, od północy do 3 nad ranem. Dlatego tym razem zapraszam do słuchania tylko osoby o dużym zapasie wolnego czasu – o którym przecież większość z nas podobno tylko marzy:

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
trackback

[…] już kiedyś Noc z Jedynką o marzeniach – dziś zaś program o tym, jak poradzić sobie z coraz krótszymi dniami, brakiem słońca, […]