Euromason odkrył spisek. Spisek przemysłu farmaceutycznego, a ściślej: producentów środków antykoncepcyjnych, którzy najwyraźniej jakiś czas temu doszli do wniosku, że tradycyjne reklamy w dzisiejszych czasach niewielu są w stanie przekonać, i (zapewne w tajemnicy) gremialnie uradzili, że zainwestują w postać publiczną z szerokim dostępem do mediów, co im zrobi jakiś PR odjechany. Ostatecznie do zadania wybrali posła Mariana Piłkę (PiS), weterana pi-arowskich ofensyw ZChN-u i AWS-u

Przyznać trzeba, że do wykonania zlecenia pan Piłka przystąpił sumiennie: od kilku dni bez wytchnienia biega po stacjach TV i rozgłośniach radiowych i opowiada w najlepszym czasie antenowym, jak to prezerwatywy i pigułki wywołują bezpłodność. Pomysł genialny w swej prostocie: wszak od zarania dziejów ludzie produkują i kupują środki antykoncepcyjne właśnie po to, by poradzić sobie z płodnością, trudno więc wyobrazić sobie przekaz, który lepiej by reklamował te produkty. Niestety, obawiam się, iż powtarzanie w kółko tego samego (nawet jeśli dotyczy to tak soczystego tematu jak robienie dzieci) może po jakimś czasie znudzić rozochoconych odbiorców, dlatego chcę zupełnie za darmo zadedykować posłowi Piłce filmik, który może się stać dlań kopalnią nowych pomysłów. Film pokazuje, do czego jeszcze – oprócz wywoływania bezpłodności – może służyć prezerwatywa:

16
Leave a Reply

avatar
15 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
przesmiewcaMACIEKRazerma2ryjalysakowski Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
fraglesi
Gość

I powiesić na YouTube, przeskoczy Kononowicza ;-P

novic84
Gość

rozbrajający choć momentami zbyt dosłowny, nawet jak dla mnie ;P

jedynataka
Gość

Boskie 🙂 Kononowicz się chowa!

joe255
Gość

fuj… 😉
I pomyśleć: skoro lateks szkodzi dłoniom chirurgów to co z delikatniejszymi organami???

woodya
Gość
woodya

A tymczasem w cywilizowanych krajach:
http://www.guardian.co.uk/medicine/story/0,,1945216,00.html

“A hard-hitting government advertising campaign on sexual diseases, featuring raunchy scenes of young people grappling in pubs, clubs and on deserted footpaths, launches today in an attempt to make 18- to 24-year-olds think of condoms as “essential wear” when they go out for a night.”

“Ms Flint said the aim of the new campaign was “to make carrying and using a condom among this age group as familiar as carrying a mobile phone or putting on a seat belt”

Elpooho
Gość
Elpooho

Śmiej się, śmiej – ja właśnie jestem na lateks uczulony… Wyobraź sobie te mniejsze i większe problemy 🙂

wiking
Gość
wiking

Po wypowiedziach posla Pilki zaczynam juz wierzyc w spisek kononowiczow…

marekslaw
Gość
marekslaw

Ciekawe, jaki smuteczek kryje się za surowym wzrokiem pana Mariana Piłki? Ciekawe jakie niespodzianki i spodzianki pan Marian Piłka szykuje swoim bliskim na codzień?

migg
Gość

Woodya – ale Brytyjczycy się też martwią, że może być od tego więcej nastoletnich ciąż, bo prezerwatywy bardziej zawodne od pigułek 🙁
Mnie też dziś poseł Piłka zainspirował do pisania.

uenifeu
Gość

Fajny ten filmik, jest jeszcze taki sam ale z dziewczyną.

zet
Gość
zet

Fajny ten filmik, jest jeszcze taki sam ale z dziewczyną.
podaj linka zatem

Tomasz
Użytkownik

Uenifeu, nie taki sam – ciut dłuższy i z trochę inną scieżką dźwiękową. Powiem jednak szczerze: wersja z dziewczynką niezbyt mi pasuje do posła Piłki 😉

Ale sami oceńcie:
http://www.youtube.com/watch?v=8RgU5E9VNQQ

ma2ryja
Gość
ma2ryja

…i masz racje Tomek!!!

Razer
Gość

Piłka jako facet i wybitny PiSdowaty historyk z pewnością wie, co mówi. W swoich badaniach nad przeszłością nieraz pewnie natrafił na dowody na poparcie swojej tezy – czytał o milionach poronionych pomysłów czy trudnościach artystów i pisarzy w płodzeniu kolejnych dzieł. Przeczytał gdzieś, że używanie prezerwatyw jest przyczyną niepłodności u kobiet, używanie kondomów smakowych może rozregulować okres, a branie z połykiem może zakończyć się mutacją genów.

http://ra2er.blox.pl/2006/11/Antykoncepcja.html

MACIEK
Gość
MACIEK

A najlepszy środek antykoncepcyjny, to wstrzemięźliwość!!!!!
Albo stworzenie rodziny – mężczyzna + kot.
Czasem zastanawiam się, czy Oni są tak głupi, czy to PR???

przesmiewca
Gość
przesmiewca

PR. W rzeczywistości są głupsi.