Euromason odkrył spisek. Spisek przemysłu farmaceutycznego, a ściślej: producentów środków antykoncepcyjnych, którzy najwyraźniej jakiś czas temu doszli do wniosku, że tradycyjne reklamy w dzisiejszych czasach niewielu są w stanie przekonać, i (zapewne w tajemnicy) gremialnie uradzili, że zainwestują w postać publiczną z szerokim dostępem do mediów, co im zrobi jakiś PR odjechany. Ostatecznie do zadania wybrali posła Mariana Piłkę (PiS), weterana pi-arowskich ofensyw ZChN-u i AWS-u

Przyznać trzeba, że do wykonania zlecenia pan Piłka przystąpił sumiennie: od kilku dni bez wytchnienia biega po stacjach TV i rozgłośniach radiowych i opowiada w najlepszym czasie antenowym, jak to prezerwatywy i pigułki wywołują bezpłodność. Pomysł genialny w swej prostocie: wszak od zarania dziejów ludzie produkują i kupują środki antykoncepcyjne właśnie po to, by poradzić sobie z płodnością, trudno więc wyobrazić sobie przekaz, który lepiej by reklamował te produkty. Niestety, obawiam się, iż powtarzanie w kółko tego samego (nawet jeśli dotyczy to tak soczystego tematu jak robienie dzieci) może po jakimś czasie znudzić rozochoconych odbiorców, dlatego chcę zupełnie za darmo zadedykować posłowi Piłce filmik, który może się stać dlań kopalnią nowych pomysłów. Film pokazuje, do czego jeszcze – oprócz wywoływania bezpłodności – może służyć prezerwatywa:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
fraglesi
16 lat temu

I powiesić na YouTube, przeskoczy Kononowicza ;-P

novic84
16 lat temu

rozbrajający choć momentami zbyt dosłowny, nawet jak dla mnie ;P

jedynataka
16 lat temu

Boskie 🙂 Kononowicz się chowa!

joe255
16 lat temu

fuj… 😉
I pomyśleć: skoro lateks szkodzi dłoniom chirurgów to co z delikatniejszymi organami???

woodya
woodya
16 lat temu

A tymczasem w cywilizowanych krajach:
http://www.guardian.co.uk/medicine/story/0,,1945216,00.html

„A hard-hitting government advertising campaign on sexual diseases, featuring raunchy scenes of young people grappling in pubs, clubs and on deserted footpaths, launches today in an attempt to make 18- to 24-year-olds think of condoms as „essential wear” when they go out for a night.”

„Ms Flint said the aim of the new campaign was „to make carrying and using a condom among this age group as familiar as carrying a mobile phone or putting on a seat belt”

Elpooho
Elpooho
16 lat temu

Śmiej się, śmiej – ja właśnie jestem na lateks uczulony… Wyobraź sobie te mniejsze i większe problemy 🙂

wiking
wiking
16 lat temu

Po wypowiedziach posla Pilki zaczynam juz wierzyc w spisek kononowiczow…

marekslaw
marekslaw
16 lat temu

Ciekawe, jaki smuteczek kryje się za surowym wzrokiem pana Mariana Piłki? Ciekawe jakie niespodzianki i spodzianki pan Marian Piłka szykuje swoim bliskim na codzień?

migg
16 lat temu

Woodya – ale Brytyjczycy się też martwią, że może być od tego więcej nastoletnich ciąż, bo prezerwatywy bardziej zawodne od pigułek 🙁
Mnie też dziś poseł Piłka zainspirował do pisania.

uenifeu
16 lat temu

Fajny ten filmik, jest jeszcze taki sam ale z dziewczyną.

zet
zet
16 lat temu

Fajny ten filmik, jest jeszcze taki sam ale z dziewczyną.
podaj linka zatem

lysakowski
16 lat temu

Uenifeu, nie taki sam – ciut dłuższy i z trochę inną scieżką dźwiękową. Powiem jednak szczerze: wersja z dziewczynką niezbyt mi pasuje do posła Piłki 😉

Ale sami oceńcie:
http://www.youtube.com/watch?v=8RgU5E9VNQQ

ma2ryja
ma2ryja
16 lat temu

…i masz racje Tomek!!!

Razer
16 lat temu

Piłka jako facet i wybitny PiSdowaty historyk z pewnością wie, co mówi. W swoich badaniach nad przeszłością nieraz pewnie natrafił na dowody na poparcie swojej tezy – czytał o milionach poronionych pomysłów czy trudnościach artystów i pisarzy w płodzeniu kolejnych dzieł. Przeczytał gdzieś, że używanie prezerwatyw jest przyczyną niepłodności u kobiet, używanie kondomów smakowych może rozregulować okres, a branie z połykiem może zakończyć się mutacją genów.

http://ra2er.blox.pl/2006/11/Antykoncepcja.html

MACIEK
MACIEK
16 lat temu

A najlepszy środek antykoncepcyjny, to wstrzemięźliwość!!!!!
Albo stworzenie rodziny – mężczyzna + kot.
Czasem zastanawiam się, czy Oni są tak głupi, czy to PR???

przesmiewca
przesmiewca
12 lat temu
Reply to  MACIEK

PR. W rzeczywistości są głupsi.