Z okazji Walentynek, dziś – zamiast tradycyjnego postu – Popołudnik Radia BIS sprzed miesiąca, poświęcony obłapianiu się przez zakochane pary na oczach bliźnich. Justyna Dżbik, Tomek Michniewicz i ja w roli eksperta. W sześciu soczystych odsłonach:


0 0 votes
Article Rating
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Parmezanides
Parmezanides
16 lat temu

No to sobie posłodzili. Jak dla mnie sama audycja tego radia to dzieci przy mikrofonie, a temat… oj wymogi antenowe aby wlekło się i wlekło. Dłużyzna panie. Co nie znaczy że Tomek dał ciała, przykładał się do swojej roboty. Nie dałem jednak rady tego w całości wysłuchać. 10 lat temu to samo, w kółko odkrywanie nowych-starych rzeczy.

inny
inny
16 lat temu

Ciężko oddychasz przed mikrofonem. :> Może więcej pływania? ;P

Co do korelacji klimatu z okazywaniem uczuć ostatnio spotkałem się z tezą, żeby spojrzeć na kolebkę ludzkości – Afrykę – jak ludzie się kochają, ile dzieci. 😀

I jeszcze jedną spekulację usłyszałem o alkoholu, że społeczeństwa południa Europy mają zdrową, wieloletnią kulturę spożywania owego, podczas gdy Wielka Brytania i Szwecja jako chłodniejsze przeżywają plagę binge drinking wśród młodocianych.

Jak cieplej, to seks, jak chłodniej, alkohol. Efekt cieplarniany może więc poprawić nasze (polskie) zdrowie i demografię – konkluduję po chłopsku. 😉

… a ja Spóźnionych kochanków przeczytałem bez zgorszenia. Takie młodzieżowe czytadło. Pan dziennikarz chciał błysnąć erudycją, ale nie miał co powiedzieć na temat. Bałbym się go zapytać, co sądzi o Baudolino, boby zaczął wywlekać seks z kozą.

lysakowski
16 lat temu

Oddech był ciężki, bo – o ile pamiętam – w ogóle nie spałem wcześniejszej nocy. Był to piątek, 6:20 miałem wejście w „Kawie i herbacie” (co mnie zresztą czeka także jutro), więc ok. 4 nad ranem postanowiłem się nie kłaść – a potem w ciagu dnia miałem permanentne odjazdy.
No nic, dzisiaj zmykam spać.

loghos
16 lat temu

Kurde, lubię Cię, Tomaszu. Najpierw szanowałem Cię za bezprzykładną grzeczność wobec komentatorów i żelazną konsekwencję w utrzymywaniu meritum dyskusji. A od tego posta poczułem ponad to czystą sympatię 🙂 Bynajmniej nie dltego, że zawsze zgadzam się z Tobą 🙂

loghos
16 lat temu

P.S.
Jeśli chodzi o całowanie się w miejscach publicznych, to jestem wierzący i praktykujący. Niezgodności występują w innych miejscach.

lysakowski
16 lat temu

Loghos, dzięki.
Bycie lubianym to jednak coś, co bardzo lubię. Dlatego po takich komentarzach mam problemy z odklejeniem ego od sufitu 😉