Dyrektor departamentu współpracy międzynarodowej Ministerstwa Edukacji Narodowej Sławomir Adamiec napisał list do największej organizacji nauczycieli na świecie Education International. W liście tłumaczy, dlaczego, podobnie jak przełożeni (Giertych i Orzechowski), jest homofobem. Otóż po pierwsze dlatego, że homoseksualizm jest antypolski:

Promocja homoseksualizmu godzi w podstawy moralności chrześcijańskiej. Godząc w moralność narodu, godzi w fundament państwa polskiego.

Po drugie jednak, i to znacznie jest ciekawsze, dlatego, że w Polsce nie sposób wyjść na ulicę, by nie natknąć się na spółkujących publicznie gejów i liżące się lesbijki. I to zarówno takie żywe, jak i straszące z ekranów, pierwszych stron gazet, billboardów i plakatów, które pan Sławomir najwyraźniej zauważa niemal wszędzie:

Niektóre ulice polskich miast, witryny sklepowe i media aż ociekają od promocji homoseksualizmu i pornografii.

Biorąc pod uwagę prawdopodobny stan zdrowia psychicznego osoby, która gdzie się nie ruszy, widzi tryskającą z fiutów spermę, przepowiadam panu Adamcowi rychły awans w MEN, może nawet na stanowisko wiceministra. Do czego to bowiem podobne, by jednostka tak niestandardowo odbierająca rzeczywistość marnowała się w resorcie Giertycha jako zwykły dyrektor departamentu?

9
Leave a Reply

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
conradino bebdoodgezyskiloghoslumpenstudent Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
trackback

[…] Dyrektor departamentu […]

trackback

[…] lysakowski w dniu maj 10th, 2007 Ponieważ, jak dowiedział się dziś cały świat z listu pewnego dyrektora departamentu w resorcie edukacji, ulice polskich miast, witryny sklepowe i media aż ociekają od promocji […]

uenifeu
Gość

No proszę, a to się nasz krytpodyrektor objawił. Ciekawe czy mu się sni Gosiewski.

Od czego ten pan jest? Od wspolpracy miedzynarodowej?

brocha
Gość

ręce opadają. najgorsze, że oni tak naprawdę nigdy nie odpowiedzą za to, że robią kretynów na świecie z 40 milionowego narodu

lumpenstudent
Gość

Brocha, nie z całego narodu muszą robić kretynów. W końcu jakaś jego część ich wybrała.

http://www.lumpenstudent.wordpress.com

loghos
Gość

Czyżbyś jeszcze, Tomku, nie skumał, że jesteś Żydem? 😀

zyski
Gość

Strasznie mnie wkurza, że ktoś pisze kretyństwa i świadczy to o całym narodzie. Ja się mimo wszystko do niego zaliczam i nie wybierałem tych pajaców. Ale co robić? Trzeba będzie prostować opinie wśród znajomych za granicą.

doodge
Gość

No tak, kolejny wspaniały kompetentny człowiek na stanowisku. Żal mi Polaków, że tacy ludzie wygrywają wybory…

conradino beb
Gość

buahahaha, niezly koles, tez by pewnie komus obciagnal w kiblu w sejmie, ale oficjalnie musi pozostac twardym polakiem-katolikiem 🙂