Rzadko kiedy zdarza mi się w jednej stacji (Biski nie liczę) gościć więcej niż raz dziennie, niemniej od czasu do czasu przychodzi taki dzień. Dziś trafiło na TOK FM.

Już teraz można wysłuchać na stronie radia audycji Subiektyw z 10:10. Prowadząca, Ewa Wanat, tym razem „zagubiona” w tym, co w ciągu kilku dni jej nieobecności zaszło w polskiej polityce, dzięki czemu autor tych słów i prof. Krzysztof Konarzewski mają okazję wygłosić wiele mądrych zdań o cyrku, dionizjach i psychologicznych determinantach faktu, iż mamy takich polityków, jakich mamy:


Między 22:00 a 24:00, w Wieczorze Radia TOK FM, powinno być ciut spokojniej, choć nie mniej kontrowersyjnie. Temat – miłość z punktu widzenia socjobiologii – dotyczy w jakimś sensie chyba każdego, więc też zapewne, mimo dzikiej pory, niewielu uśpi.

0 0 votes
Article Rating
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
McBor
15 lat temu

Tomek, błagam, politycy, nie politycy.
Poza tym bardzo dobrze: you are TOK-ing very much without saying anything :-))).

doodge
15 lat temu

Ehh… Do pani Wanat jakoś straciłem szacunek po tej jej nagonce na reklame Plusa… Ale wieczornego programu chętnie posłucham 🙂

Inqb
Inqb
15 lat temu

Bezsensowna (i niestety coraz bardziej obowiazkowa) jest formula tej audycji, polegajaca na tym, ze w trakcie dzwoni lud oraz wyglasza swoje opinie, najczesciej idiotyczne lub banalne. Szkoda czasu. Wolalbym poswiecic ten czas na sluchanie czegos ciekawego, zamiast excytowac sie tym, ze kazdy moze byc w radio.