Kilka fragmentów porannej rozmowy w TV Biznes, na którą zdecydowałem się pójść mimo infekcji toczącej migdałki (nieoczekiwany skutek przedsylwestrowego clubbingu). Zawieszam w nadziei, że ktoś się nie zgodzi.

12 komentarzy

 1. Ciekawy wywiad i o dziwo zorganizowana i przygotowana dziennikarka 🙂

  We fragmencie dotyczącym szans kanałów tematycznych zabrakło omówienia szans związanych z wprowadzeniem cyfrowej telewizji, która zwiększy liczbę dostępnych programów ponad te przysłowiowe trzy, A to zwiększy target takich kanałów.

  Co do pomysłu PO na media publiczne i projektu ustawy – pomijasz jak wielu komentatorów ewentualne skierowanie przez Prezydenta ustawy do Trybunału Konstytucyjnego – kilka luźnych uwag na ten temat na moim blogu – linku poniżej:

  http://rydzykfizyk.wordpress.com/2007/12/18/platformy-skok-na-telewizje/

 2. migdałków nie było widać, nie przejmuj się ;-). A tak btw jaki jest odsetek tych, co tematyczne kanały ( oczywssta oprócz seks nocą) drążą? Zapominasz, gdzie żyjesz :-))))) ale poza tym OK

  joe
 3. Nie na temat: dlaczego zapisujesz daty 2 styczeń, 24 grudzień zamiast 2 stycznia, 24 grudnia. Ne żebym się czepiała, bardziej ciekawa jestem uzasadnienia…

  wela
 4. Welu, Tuje ma rację, tego nie da się zmienić – a wiem, bo próbowałem. Ktoś wadliwie rzecz przetłumaczył, ale nie narzekam, bo kiedyś było np. styczeń 9th.

  Ogólne zalety WordPressa sprawiają, ze jakoś przestałem na to zwracać uwagę…

 5. Poniosłeś porażkę!

  [właśnie rośnie Tomkowi ciśnienie i poziom adrenaliny]

  Poniosłeś porażkę, bo nie przewidziałeś powstania internetowej „TV PiS” 🙂

  [ciśnienie wraca do normy, adrenalina też, na twarzy pojawia się lekki uśmiech]

  😛

  Walpurg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *